1. Umówienie wizyty oznacza równocześnie akceptację regulaminu PELVIMED.
  2. Wizytę należy potwierdzić/odwołać dzień wcześniej klikając w link wiadomości sms. Wiadomość z przypomnieniem o wizycie wysyłana jest dzień przed umówionym terminem o godzinie 9:00. Można również kontaktować się telefonicznie z rejestracją nr 796 244 962.
  3. W przypadku braku informacji o obecności na wizycie do godziny 19:00 dnia poprzedzającego wizytę, termin zostaje automatycznie anulowany.
  4. W przypadku potwierdzenia wizyty dzień wcześniej i nieprzybycia na nią w ustalonym terminie bądź odwołania jej w dniu wizyty uznaje się odstąpienie pacjenta od umowy. Pacjent zostaje obarczony kosztami w wysokości 50% wartości wizyty, jako odstępne.
  5. Umówienie wizyty w przypadku opisanym powyżej, możliwe jest jedynie po uregulowaniu przez pacjenta odstępnego. W tym celu należy wykonać przelew oraz wysłać jego potwierdzenie na adres mailowy pelvimedrzeszow@gmail.com
  6. Zastrzegamy sobie prawo do odmówienia kontynuowania leczenia pacjentom, którzy notorycznie odwołują wizyty (co najmniej 3 pod rząd), co utrudnia organizację pracy PELVIMED. Sytuacje losowe rozpatrywane będą indywidualnie.